Zmiana trybu realizacji świadczeń w związku z koronawirusem

2020-03-16
24931053_m-2048x1377-1-1200x807.jpg

Szanowni Państwo,

w związku z zagrożeniem epidemiologicznym koronawirusem, w trosce o zdrowie pacjentów i personelu Przychodni Malinowa, z dniem 16.03.2020 Kierownictwo Przychodni podjęło decyzję o zmianie trybu realizacji świadczeń medycznych w Przychodni.

Znacznemu ograniczeniu ulegają badania laboratoryjne oraz diagnostyczne, których wykonywanie zostaje ograniczone wyłącznie do wypadków pilnych, zleconych przez lekarzy Przychodni Malinowa.

ZMIANIE ULEGA TRYB ŚWIADCZENIA USŁUG W ZAKRESIE PODSTAWOWEJ OPIEKI ZDROWOTNEJ.

Nie będą realizowane do odwołania szczepienia ochronne, badania bilansowe dzieci.

BARDZO PROSIMY O NIEZGŁASZANIE SIĘ DO PRZYCHODNI. W każdej sprawie proszę nawiązywać kontakt telefoniczny, podczas którego otrzymacie Państwo wszelkie niezbędne informacje a także będziecie Państwo mogli załatwić większość spraw. Proszę ograniczyć w najbliższym czasie korzystanie z usług Podstawowej Opieki Zdrowotnej do sytuacji absolutnie tego wymagających.

Wszyscy pacjenci zgłaszający się do Przychodni, od dnia 16.03.2020 r., podlegać będą przed wejściem na teren Przychodni wstępnej kwalifikacji prowadzonej przez personel medyczny (rejestratorka i lekarz lub pielęgniarka).

Każdy pacjent zostanie zobowiązany do wypełnienia ankiety kwalifikacyjnej, zostanie poddany procedurze pomiaru temperatury ciała, a następnie zostanie poinformowany o zaleconym postępowaniu.

Wizyty w Przychodni zostaną ograniczone do wyłącznie koniecznych przypadków.

Zapewniamy, że żaden z pacjentów Przychodni nie zostanie pozostawiony bez opieki.

Prosimy o wyrozumiałość i ścisłe stosowanie się do procedur wdrożonych przez personel Przychodni. Tylko wspólne działania pozwolą nam zapewnić Państwu optymalną opiekę medyczną w tym trudnym dla wszystkich czasie oraz ograniczą zakres epidemii koronawirusa.

Pacjentów, którzy zostaną zakwalifikowani do wizyty w Przychodni, prosimy o ścisłe stosowanie się do poleceń lekarzy i pielęgniarek. Prosimy, aby dzieciom zakwalifikowanym do wizyty w Przychodni towarzyszył wyłącznie jeden opiekun. Opiekun także zostanie poddany wstępnej kwalifikacji czyli będzie musiał wypełnić ankietę i poddać się pomiarowi temperatury.

Tylko stosowanie zasad ścisłego nadzoru sanitarnego ustrzeże Państwa i personel Przychodni przed zarażeniem koronawirusem, pozwoli Państwu zachować zdrowie a nam kontynuować opiekę nad Państwem.

Wizyty komercyjne będziemy potwierdzać lub odwoływać drogą telefoniczną!

W razie jakichkolwiek wątpliwości uprzejmie prosimy o kontakt telefoniczny: 42 630 27 59.

Łódź, dnia 16.03.2020 r.

Kierownik Przychodni Malinowa
Adrianna Krzeszewska

Przychodnia Malinowa to placówka medyczna świadcząca usługi podstawowej oraz specjalistycznej opieki zdrowotnej.

Adres: ul. Kilińskiego 21, 90-205 Łódź
Telefon: 42 630 27 59
kom. 731 765 649
Email: rejestracja@przychodniamalinowa.pl

Copyright © 2021 | realizacja: kolkomp.pl | polityka prywatności

WordPress Cookie Notice by Real Cookie Banner Skip to content