lek. med. Mateusz Jobczyk

Specjalizacje

  • Urologia

O lekarzu

Młodszy asystent na Oddziale Urologii w Szpitalu Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Łodzi. W trakcie specjalizacji z urologii. Ukończył I Wydział Lekarski na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Urologicznego i European Association of Urology. Aktywnie uczestniczy w polskich oraz zagranicznych konferencjach urologicznych (AUA oraz EAU).

Ukończył Studia Podyplomowe na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego na kierunku Prawo Medyczne, Prawa pacjenta oraz Ubezpieczenia Zdrowotne i Zarządzanie Ochroną Zdrowi na Wydziale Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

 

Zainteresowania

Zainteresowania doktora to operacyjne leczenie nowotworów układu moczowo-płciowego, w szczególności raka gruczołu krokowego, raka pęcherza moczowego oraz raka nerki. Na Oddziale, w którym pracuje wykonywane są m.in. takie zabiegi jak prostatektomia radykalna, cystektomia radykalna, nefrektomia, endoskopowe wycięcie guza pęcherza moczowego, endoskopowe leczenie kamicy układu moczowego, przezcewkowa elektroreskecja gruczolaka stercza i wiele innych.

Doktor Mateusz Jobczyk przyjmuje Pacjentów również w języku angielskim.

Certyfikaty

Godziny przyjęć

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek15:00-18:00