dr n. med. Michał Żebrowski

Specjalizacje

  • Choroby wewnętrzne

O lekarzu

Doktor Żebrowski to doświadczony lekarz z ponad 20-letnim stażem pracy. Jest specjalistą chorób wewnętrznych. Ukończył w 1994 r. studia wyższe na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Łodzi, uzyskując tytuł lekarza. Od 1995 r. zdobywa doświadczenie zawodowe, w tym od 1995 r. do chwili obecnej podczas zatrudnienia na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi w Klinice Nefrologii, Nadciśnienia Tętniczego i Medycyny Rodzinnej Katedry
Medycyny Wewnętrznej. W latach 2005 – 2008 był zatrudniony w urzędzie administracji samorządowej na stanowisku pełnomocnika ds. ratownictwa medycznego.

Lekarz rodzinny

Lekarz rodzinny jest zwykle pierwszym ogniwem w systemie, zapewniając tak zwaną podstawową opiekę zdrowotną. W swojej codziennej pracy samodzielnie konsultuje zarówno dzieci jak i dorosłych niezależnie od powodu konsultacji, w razie potrzeby współpracując z lekarzami konsultantami pracującymi w Ambulatoryjnej Opiece Specjalistycznej (AOS), a także kierując pacjentów do diagnostyki i leczenia w placówkach specjalistycznych (szpitale).

Godziny przyjęć

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek


zgodnie z grafikiem POZ


zgodnie z grafikiem POZ


zgodnie z grafikiem POZ


zgodnie z grafikiem POZ


zgodnie z grafikiem POZ